Teknoloji & Tanitim   paknet
Profil Tanitim Egitim Danismanlik Referanslar insan kaynaklari iletisimFirmaların çeşitli platformlarda temsil edilmelerini sağlayacak standartlaştırılmış biçimlerin tümü olarak tanımlanabilecek kurumsal kimlik çalışması tanıtım hizmetlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Öncelikle isim, logo, renkler gibi kurumsal kimliği oluşturan temel tasarımsal elemanların tasarım planlaması ve firmanın organizasyon yapısına göre kurumsal kimlik stratejisinin aşağıdaki 3 gruba göre belirlenmesi sağlanacaktır.

- Tekil Kurumsal Kimlik : Tek bir logo ve isim üzerinde yoğunlaşan firmalar için kullanılır. Örnek : BP, Sony, Dell, Microsoft

- Çoğul Kurumsal Kimlik : Farklı alanlarda faaliyet gösteren ve tüm alt şirketlerin kurumsal kimlikleri bulunan firmalar için kullanılan method. Örnek : Koç Holding

- Marka Kimliği : Firma adı geri planda kalırken üretilen ürünlerin markalarının ön plana çıkarıldığı kurumsal kimlik stratejisidir. Örnek : Henkel, Unilever, P&GBu değerlendirme ve strateji planlama aşamalarından sonra firmaya ait; ürünler ve ürün ambalajları, bina, ofis, şantiye v.b yapılar , tabelalar, sergi & fuar standları, antetli kağıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartları, şirket içi iletişim dokümanları, fatura, irsaliye, tahsilat ve tediye makbuzları, personel takip formları, başarı belgesi, sertifika, kurumsal yayınlar, faaliyet ve finans raporları, broşür, katalog, reklam, bayrak, çıkartma, ajanda, bloknot, takvim gibi promosyon malzemeleri, İnternet sitesi, tanıtım CD'si ve araçlar üzerindeki grafikler yeni kurumsal kimliğinize uygun olarak ve tümünde aynı standartlar korunarak hazırlanacaktır.

Kurumsal Kimlik çalışmasının amacı görsel bir iletişim standartı yaratmak, firmanın pazarlama faaliyetlerinde; müşterilerin firmayı doğru tanımasını ve insanların firma ile iş yapmasını sağlamaktır.

Pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilecek elemanların tümü ile ilgili size sunduğumuz çözümler; insanların sizi doğru tanımasını sağlayacak, bütünsel bir pazarlama ve tanıtım stratejisi ile rakipleriniz karşısında hedef kitlenizin ürün veya hizmetlerinize olan inancını arttıracaktır.

Firmanızın geleceğini tesadüflere bırakmayın! En uygun anahtar teslim çözümleri paknet sizin için üretsin!destek@paknet.com.tr
Web mail
Cozum Ortaklarimiz
ADOBE MACROMEDIA MICROSOFT