Teknoloji & Tanitim   paknet
Profil Tanitim Egitim Danismanlik Referanslar insan kaynaklari iletisim


Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı cevaplıyoruz... destek@paknet.com.tr adresinden bize her konuda ulaşabilirsiniz! Cevabını merak ettiğiniz tüm sorular için Soru-Cevap bölümümüzü sıklıkla takip etmenizi öneririz!


-Firmamız alan adını tescil ettirmek istiyor prosedür uzun mudur? Ne yapmalıyız?


Alan adı tescil işlemleri ile ilgili tüm prosedür paknet tarafından takip edilir.

www.firmaismi.com alan adı tescili: .com, .net, .org, .tv, .info, .biz v.b uzantılar için hiç bir prosedür yoktur. Tescil işlemleri ödenmenin yapılması ile kısa bir sürede gerçekleşir. 24 aaat içinde de kullanıma hazır hale getirilir.

www.firmaismi.com.tr alan adı tescili: .com.tr, .org.tr uzantılı alan adı tescil işlemi için ise Türkiye'de tek yetkili alan adı tescil kuruluşu olan ODTÜ tarafından istenen firmaya ait marka ya da isim haklarının belgelenmesi amacı ile;

Ticaret Odaları tarafından verilen "Oda Sicil Kayıt Sureti"
Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı onaylı "Marka Tescili" ile ilgili belge ve ek olarak antetli kağıda yazılmış, firma yetkilileri tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş DNS Yönlendirme Dilekçesinin tarafımıza fakslanması gereklidir. DNS Yönledirme belgesinin örneği firmaya hazır olarak tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Bu belgelerin tarafımıza ulaştırılması; yapacağımız işlemler sonrası ODTÜ tarafından onay verilirse genellikle alan adının 48 saat içinde kullanıma hazır hale getirilmesi anlamına gelir.

 destek@paknet.com.tr
Web mail
Cozum Ortaklarimiz
ADOBE MACROMEDIA MICROSOFT