Teknoloji & Tanitim   paknet
Profil Tanitim Egitim Danismanlik Referanslar insan kaynaklari iletisim
Büyük ve küçük ölçekli kurum ve kuruluşların; tanıtım ve teknoloji alanlarında ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri; tek elden, uygun ve doğru bir şekilde sağlayabilmeleri için, bu hizmetlerin tümü KURUMSAL ÇÖZÜMLER konsepti ile tek çatı altında toplanmıştır.Bu hizmetlerin en önemli parçası olan "Kurumsal Danışmanlık Hizmeti" size ücretsiz olarak tanıtım ve teknoloji alanında yapmayı planladığınız yatırımlar ile ilgili olarak önceden bilgi akışı sağlarken, zamandan ve maddi kayıplardan korunmanızı da sağlayacaktır.
Yoğun rekabet ve globalleşen dünya standartlarında doğru tanıtım tekniklerinin kullanılması ve pazara yönelik özel stratejiler planlanması gerekliliği tartışılmaz bir gerçektir. Kurumsal Kimlik ve marka çalışmaları sonrası tüm tanıtım yolları kullanılarak kapsamlı tanıtım çalışmaları yapılması sağlanacaktır.

Gazete ilanından billboard reklamlarına, kataloglardan multimedia tanıtım cdlerine, stand kurulumundan kiosk tasarımlarına kadar tüm medya iletişim yolları ile kurumsal kimliğin ve markaların vurgulanması.
Doğru kurumsal tanıtım stratejileri ve eğitim programları; sağlıklı bir büyüme için uzun vadeli bir yapılanmanın önemli bir parçasıdır.

Özel eğitim programları hazırlanarak;
Personel Eğitim Programları (PEP) ile verimlilik arttırımı,
İşe alım süreçleri sonrası Personel Entegrasyon Programları (PEP2) ile uyum sorunlarının kolay aşılmasının sağlanması.

Temel düzeyden profesyonel düzeye kadar internet eğitim programları ile internet kültürünün kurum birimlerine kazandırılması.destek@paknet.com.tr
Web mail
Cozum Ortaklarimiz
ADOBE MACROMEDIA MICROSOFT