Teknoloji & Tanitim   paknet
Profil Tanitim Egitim Danismanlik Referanslar insan kaynaklari iletisim


Kargo Lider; 2001 yılından bu yana www.kargolider.com.tr adresinde yayınlanan internet sitesinin hosting & email hizmetleri için 2003 yılında da Paknet'i tercih etti.

Ages Güneş Enerjisi ve Isı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. ; www.ages.com.tr adresinde yapılandırılacak internet sitesinin hosting & email hizmetleri için Paknet ile anlaşma imzaladı.

Ser-ekip Elektronik Isıtma Soğutma Sis. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. ; www.serekip.com adresinde yapılandırılacak internet sitesinin alan adı tescili, hosting & email hizmetleri için Paknet ile anlaşma imzaladı.

Beyhekim Medikal ; 2001 yılından bu yana www.beyhekim.com adresinde yayınlanan internet sitesinin hosting & email hizmetleri için 2003 yılında da Paknet'i tercih etti.

Deresallar Gıda İhtiyaç Maddeleri Tic.ve San. A.Ş. ; 2001 yılından bu yana www.deresallar.com, www.gokdere.com adreslerinde yayınlanan internet sitelerinin hosting & email hizmetleri için 2003 yılında da Paknet'i tercih etti.

Başak Teneke Kutu, Metal Ofset, Ambalaj, Gıda San.ve Tic. A.Ş. ; www.basakambalaj.com adresinde yapılandırılacak internet sitesinin hosting & email hizmetleri için Paknet ile anlaşma imzaladı. 2001 yılından itibaren sürdürülen hizmetler www.basakambalaj.com adresinde birleştirilmiş oldu.

Delta Milling System; 2001 yılından bu yana www.deltamilling.com adresinde yayınlanan internet sitesinin hosting & email hizmetleri için 2003 yılında da Paknet'i tercih etti.

Veziroğulları Otomotiv Akaryakıt Gıda Nakliyat Tic.ve Sanayi Ltd. Şti. ; www.vezirogullari.com.tr adresinde yayınlanan internet sitesinin alan adı tescil, hosting & email hizmetleri için Paknet ile anlaşma imzaladı.

 

destek@paknet.com.tr
Web mail
Cozum Ortaklarimiz
ADOBE MACROMEDIA MICROSOFT